Семінар Логопедична робота з дітьми з важкими порушеннями мови.

26 січня 2017 року в КДНЗ "Казка" пройшов семінар за участі корекційних педагогів міста.

На семінарі були присутні методист з дошкільної освіти міськво Глущенко І.В., психологи, дефектологи, логопеди міста, педагогічні працівники КДНЗ «Казка» та батьки вихованців логопедичної групи. Відкрила семінар завідувач міської психолого-медико-педагогічної консультації Гудзь В.Г..

У рамках теоретичного модуля виступили педагоги корекційної групи «Капітошка» вчитель – логопед Ваніфатьєва В.В. та вихователь Каліда О.М., які розкрили учасникам семінару свої секрети педагогічної взаємодії під час корекційної роботи. Присутні на семінарі педагоги мали можливість познайомитися з методичними посібниками та дидактичним матеріалом, які педагоги логопедичної групи успішно використовують в роботі з дітьми-логопатами. Також Вікторія Вікторівна та Олена Миколаївна представили власний авторський посібник «Чарівні кубики», в основі якого лежить метод піктограм. Родзинкою семінару було заняття з дітьми логопедичної групи "Подорож чарівної сніжинки".

З повним фотоматеріалом можна ознайомитись у фотогалереї.